KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 16495012

nr 1649 5012

Richard Ryan

(f. 1974), Sverige

Fotografi, Signerad, numrerad 10/99, Bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x57 cm

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 18:12:24

Richard Ryan

Läs mer om Richard Ryan